Drukarnia MEDIA MAGAZINES

MEDIA MAGAZINES

ZARZĄD

Prezes Zarządu

Elżbieta Gapińska

+48 52 365 10 20

V-ce Prezes Zarządu /
Dyrektor finansowy

Jolanta Paluszek

+48 52 365 10 30

V-ce Prezes Zarządu /
Dyrektor ds. inwestycji

Jerzy Gapiński

+48 52 365 10 25
+48 519 137 780
j.gapinski@m-m.com.pl

DYREKTOR GENERALNY

Dyrektor Generalny

Agata Surmacz

+48 52 365 10 39
agata.surmacz@m-m.com.pl

PRODUKCJA / TECHNICZNE

Dyrektor produkcji

Andrzej Szaefer

+48 52 365 10 22
+48 519 137 778

Z-ca Dyrektora Produkcji
ds. druku heatsetowego

Paweł Perlik

+48 52 365 10 50
+48 519 137 773
pawel.perlik@m-m.com.pl

Z-ca Dyrektora Produkcji
ds. druku arkuszowego / Marketing

Krystyna Smolarek

+48 52 365 10 32
+48 519 137 763
krystyna.smolarek@m-m.com.pl

Dyrektor ds. technicznych

Jacek Lewandowski

+48 52 365 10 35
+48 519 137 772
jacek.lewandowski@m-m.com.pl

Technolog / Kontrola jakości

Włodzimierz Stróżyński

+48 52 365 10 27
+48 519 137 764
wlodzimierz.strozynski@m-m.com.pl

Technolog / Zaopatrzenie

Andrzej Klonowski

+48 52 365 10 24
+48 519 137 776
andrzej.klonowski@m-m.com.pl

MARKETING

Marketing Kierownik

Andrzej Jarzemski

+48 52 365 10 47
+48 519 137 767
marketing@m-m.com.pl

Marketing

Grzegorz Wanczura

+48 52 365 10 23
+48 606 948 634
grzegorz.wanczura@m-md.com.pl

Marketing

Karolina Smolińska

+48 52 365 10 26
+48 519 137 765
marketing@m-m.com.pl

Marketing

Artur Stawowski

+48 793 127 558
artur.stawowski@m-m.com.pl

CTP

Studio CTP

Studio

+48 52 365 10 29
+48 695 787 373
studio@m-m.com.pl

 
 
© 2015 Media Magazines sp. z o.o.