Drukarnia MEDIA MAGAZINES

MEDIA MAGAZINES

O NAS

Drukarnia Media Magazines sp z o.o. jest kontynuatorem spółki Orkla Media Magazines sp z o.o., a jej przekształcenie nastąpiło w wyniku wykupu udziałów od norweskiego koncernu Orkla. Istniejąca od 1996 roku w Bydgoszczy drukarnia jest obecnie w 100% oparta na kapitale polskim. Jesteśmy przyjazną firmą rodzinną ,która łączy w sobie tradycję i nowoczesność.

Nasza drukarnia w ciągu swojego istnienia na rynku usług heatsetowych zdobyła sobie uznanie i lojalność dużej liczby klientów. Jesteśmy bardzo ważnym partnerem dla wydawnictw i agencji reklamowych w zakresie druku wysokonakładowych gazet, czasopism i ulotek. Dysponujemy wykształconą i doświadczoną kadrą poligraficzną. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, jak również podążać za trendami na rynku stale inwestujemy w rozwój naszego parku maszynowego.

Zacznij z nami współpracę kontaktując się z działem marketingu telefonicznie pod numerami +48 52 365 10 26 i +48 52 365 10 23 albo poprzez pocztę elektroniczną na adres marketing@m-m.com.pl

 
 
© 2015 Media Magazines sp. z o.o.